35. Eesti õigusteadlaste päevadest osavõtt on tasuline ja toimub ainult eelneva elektroonilise registreerimisega alates maikuust kuni ürituse alguseni. NB! Registreerimisvormis palutud andmed tuleb täita iga osaleja kohta.

Osalustasu sisaldab kulutusi õigusteadlaste päevade ettevalmistusele, materjalidele, üritustele, kohvipausidele ja buffet-tüüpi lõunatele. Hinnad sõltuvad osalustasu laekumise ajast. Kõige soodsam on registreeruda ja tasuda maikuust kuni 30. juunini, mil osalustasu on 168 eurot. Piduliku õhtu tasu on 36 eurot.

Tasumine toimub:
- pangalingiga (LHV, Luminor, SEB, Swedbank) või
- juriidilisele isikule väljastatava arve alusel ülekandega.

Eraisikul on lihtsaim moodus tasuda pangalingi kaudu. Selleks tuleb avalehel klikkida kirjele Tellin eraisikuna ja täita avanevas registreerimisvormis kohustuslikud isikuandmete lahtrid ning valida osalejate arv/kogus (1-10). Vajadusel saate muud olulist infot sisestada lahtrisse Kommentaar. Spämmikaitse eesmärgil palume sisestada küsitud number ja seejärel klikkida Edasi andmete sisestamiseks ja tellimiseks. Järgnevalt avaneb Osalejate info, kus palume täita lahtrid osaleja(te) nime(de)ga ja teha valikud sektsiooni eelistuse osas, et saaksime arvestada teie soovi. Vastuste salvestamisel saate järgnevalt pangalingi vahendusel alustada makset panka. Makse sooritamisel saadetakse arve automaatselt registreerimisvormis eelnevalt märgitud e-posti aadressile.

Juriidilisele isikule väljastatava arve andmete jaoks tuleb klikkida kirjele Tellin juriidilise isikuna ja täita registreerimisvormis lisaks lahtrid: juriidilise isiku nimi, registrikood, käibemaksukohustuslase number (kui juriidiline isik on käibemaksukohustuslane) ja aadress. Vajadusel saate muud olulist infot sisestada lahtrisse Kommentaar. Seejärel tuleb valida osalejate arv/kogus. Suurema kui 10 osaleja puhul samast organisatsioonist tuleb täita täiendav registreerimisvorm. Spämmikaitse eesmärgil palume sisestada küsitud number ja seejärel klikkida Edasi andmete sisestamiseks ja tellimiseks. Järgnevalt avaneb Osalejate info, kus palume täita lahtrid osaleja(te) nimedega ja teha valikud sektsiooni eelistuse osas – see võimaldab üritust sujuvamalt korraldada. Vastuste salvestamisel saate valida pangaülekande arve alusel või pangalingi vahendusel alustada kohe makset panka. Arve juriidilisele isikule saadetakse registreerimisvormis eelnevalt märgitud e-posti aadressile ööpäeva jooksul.

© Sihtasutus Iuridicum 2018