Õigusteadlaste päevade korraldusega seonduv info on leitav kodulehel praktilise info all. Olulisi teateid kordame Facebookis.

Täiendavalt on paigaldatud Vanemuise kontserdimaja ja Tartu turuhoone juurde automaatsed termokaamerad, millega kontrollitakse sisenejate temperatuuri. Sakala konvendihoones ning Dorpati ja V-Spa konverentsikeskustes kontrollitakse osalejate temperatuuri meditsiiniliste termomeetritega.

NB! 28. septembrist on avaldatud paneelide toimumiskohad, mille määramisel arvestati osalejate hajutamise ja ruumi täituvuse 50% nõuet – osalejate nimekirjad on leitavad siin. Paneelide toimumiskohtades kontrollitakse osalejate nimesid ja ruumi sisenemisel tagatakse võimalus võtta mask. Enesestmõistetavalt on kättesaadavad desinfitseerimisvahendid ja ürituste toimumise kohtades on leitav info, kus on näha nende paiknemine.

Alates 16. septembrist toimub registreerimine uuendatud tingimustel. Muudatus puudutab üksnes Vanemuise kontserdimajas kell 10.00-14.00 toimuvat plenaaristungit, kuhu registreerimine on saali 50% täituvuse ja osalejate hajutamise nõude tagamiseks lõppenud.

16. septembrist registreerunud osalejatel on plenaaristungit võimalik jälgida veebiülekande vahendusel V Spa konverentsikeskuse Sweden saalist. Uuendatud tingimustel registreerunud osalejaid oodatakse hommikukohvile V Spa keskusesse, uksed avatakse kell 9.00. Keskpäevane kohvipaus (kell 12.00-12.30) ja lõuna (kell 14.00-15.00) korraldatakse neile samas. Kell 15 jätkuvad kõik paneelid programmijärgsetes toimumiskohtades.

NB! 18. septembrist on lõppenud registreerimine neljapäeval, 8. oktoobril toimuvale õhtule Tartu turuhoones. See on tingitud vajadusest hajutada osalejaid toitlustamisel. Teenindav personal kannab näokaitseid ja kindaid.

Soovi korral saate eraldi registreeruda kolmapäeval, 7. oktoobril toimuvale tervitusõhtule või ekskursioonidele Riigikohtu hoones. Nii tervitusõhtu kui ekskursioonid on tasuta, kuid neile pääseb üksnes eelneva elektroonilise registreerumise alusel siin (seni kuni kohti jätkub). Terviseameti nõuete järgmiseks on tänavu osalejate arv erinevatel üritustel piiratud, mistap palume soovijatel registreeruda varakult.

Soodushindadega majutuse broneeringuid saab teha üksnes eraldi vormi kaudu majutusveebis.

Registreerumise avamisega alustasime ühtlasi paneelide tutvustustega Facebookis.

Kui koroonaviiruse levikust tingituna otsustatakse õigusteadlaste päevad edasi lükata, jäävad laekunud tasud edasilükatud päevade kulude katteks. Juhul kui osalejal ei ole võimalik edasilükatud ürituse toimumise tegelikel kuupäevadel osaleda, tagastatakse osalustasu avalduse alusel.